sex video
Vianočné fotenie 2023 v Bratislave

Vianočné rodinné fotenie 2023 v Bratislave

Prídite si nafotiť tie najkrajšie vianočné fotky

Vianocne fotenie v Bratislave

Vianočné obdobie je spojené s mnohými tradíciami – ozdobené stromčeky, teplé rodinné večere a prítomnosť milovaných. Avšak, jednou z najčarovnejších tradícií je vianočné fotenie. Čarovná atmosféra, plná lásky a radosti, sa stáva nezabudnuteľnými momentmi na krásnych vianočných snímkach.

Ak si túžite zachytiť túto jedinečnú atmosféru, mali by ste zvážiť vianočné fotenie v ateliéri v Bratislave. Vzhľadom na skvelé vybavenie a profesionálnu starostlivosť o detaily, vám toto fotenie umožní vytvoriť nezabudnuteľné spomienky s vašou rodinou.

Táto vianočná sezóna je ozdobená štýlovou kombináciou bielej a zlatej farby, ktorá vám prináša pocit slávnostnej elegancie. Táto atmosféra vytvára ideálne prostredie pre zachytenie magických okamihov, ktoré chcete uchovať formou vianočných fotografií.

 

Denne som vám k dispozícii  od 10:00 do 19:30. Keďže je ešte dostatok voľných termínov, stačí mi len povedať deň, kedy by ste mali záujem o fotografovanie a spoločne si potom vyberieme najvhodnejší čas na základe našej vzájomnej komunikácie a obsadenosti ateliéru. Teším sa na naše spoločné fotoshootingy

 

Tešte sa na zábery, ktoré vám navždy pripomenú teplé a šťastné chvíle strávené vianočným obdobím. Rezervujte si svoje miesto a dovoľte nám uchovať vaše najkrajšie vianočné spomienky na týchto výnimočných fotografiách.

V cene vianočného fotenia ponúkam len rodinné fotenie, teda rodičov spolu s deťmi. Pri tehotenskom fotení sa môžete fotiť aj pri vianočnom stromčeku, ale cena za tehotenské fotenie zostáva rovnaká (cenník tehotenstva).

© 2023 tehotenskefotenie.sk Na fotografie sa vzťahuje autorský zákon. Všetky práva vyhradené. WEB spravuje Moni Kucharová