Moni Kucharová

Vitajte!

Profesionálnemu foteniu sa venujem od roku 2008. Za posledných 8 rokov sa intenzívne venujem tehotenskému foteniu a 5 rokov foteniu novorodencov. Je to moja vášeň a pre tento druh fotenia mám úplný entuziazmus. Síce niesom ten fotograf, ktorý by posielal svoje fotografie do súťaží, ale mám za sebou stovky spokojných zákazníkov. Pre mňa ste dôležitý práve Vy 💖 a Vaša spokojnosť a nie spokojnosť sveta 😉 .

Každé jedno fotenie je pre mňa jedinečné, tak ako ste jedineční aj vy. Žiadne z fotení nie je rovnaké a každý zákazník si odnesie mnoho zážitkov a príjemných spomienok, ale najmä množstvo krásnych záberov, z ktorých sa celá rodinka teší mnoho rokov.

Tehotenské fotografie fotím prevažne v ateliéri, ale nebránim sa ani výjazdu na nejaké zaujímavé a kreatívne fotenie či už u vás doma, v parku alebo niekde v prírode. Fotievam aj v prírode, ale to odporúčam skôr v jarnom, prípadne letnom období. Samozrejme ak je príjemná jeseň môžeme aj vtedy. V ateliéri mám pre Vás množstvo tehotenských šiat na fotenie, taktiež aj rôzne rekvizity a dekorácie.

Pri fotení novorodencov je na Vás či chcete fotiť u Vás doma alebo v ateliéri. Zo skúsenosti v aktuálnej dobe viem, že dieťatko, ale aj mamina má menej stresu keď sa fotí doma a nemusí sa nikde cestovať. Pre novorodencov mám prichystané mnoho dečiek, kožušiniek, zavinovacích špecialných látok určených novorodencom.

Okrem týchto fotení fotím aj rodinky a bábätká. V prípade, že sa Vám moja tvorba páči kontaktujte ma. Teším sa na naše stretnutie 🙂