sex video
Prečo práve ja?

Profesionálna tehotenská fotografka Bratislava

Určite poznáte ten nádherný pocit, keď držíte v rukách starú fotografiu a cítite, ako vás jediná snímka vráti späť do minulosti, do chvíľ plných bezstarostného šťastia a neopakovateľnej radosti? Tento zážitok som chcela priniesť svojim zákazníkom, keď som v roku 2008 začala svoje dobrodružstvo ako fotografka a postupne som vytvorila aj svoje portfolio tu na Moni Kucharová | tehotenskefotenie.sk. Moja túžba bola jednoduchá – zachytávať a uchovávať vaše vzácne a dojemné momenty, či už očakávanie dieťatka, samotné narodenie alebo radostné chvíle v rámci rodiny.

Nič ma neteší viac ako budúci rodičia, tehotné ženy a rodiny, ktoré túžia po dokonalých, štýlových a moderne elegantných fotografiách. Mezi mojimi zákazníkmi nájdete aj tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych. A čo môže byť krajším darom ako práve spomienka, ktorú zachytíme na fotografii a budete si ju môcť ponechať na celý život? Uvedomujem si, aká je dôležitá potreba uchovať si tieto vzácne momenty – či už ide o krásne obdobie tehotenstva, prvé chvíle po narodení dieťaťa alebo jednoducho spoločné chvíle a radosť rodiny.

Prečo si vybrať práve mňa?

Lebo mám svoj jedinečný štýl a práve týmto spôsobom sa odlišujem od ostatných. Snažím sa zachytiť každý okamih s láskou, empatiou a srdcom. Dlhé roky sa venujem fotografovaniu tehotenstva, novorodencov a rodín. Počas tohto obdobia som mala tú česť spolupracovať so stovkami spokojných zákazníkov a vytvoriť nespočetne veľa nezabudnuteľných snímok.

Môj fotoateliér nájdete v tichom prostredí Bratislavy s dostatkom priestoru na parkovanie. Avšak navyše, to, čo ma skutočne odlišuje, nie je len lokalita, ale skôr moja unikátna schopnosť zachytiť tie najkrajšie momenty vášho života a premeniť ich na umelecké diela.

Tehotenstvo a rodičovstvo patrí k najkrajším a najdôležitejším etapám v živote. Práve ja vám ponúkam možnosť zachytiť tieto chvíle a uchovať si ich navždy. Spomienky sú tým najväčším pokladom, ktorý pretrvá navždy.

tehotenskefotenie.sk – spomienky, ktoré pretrvajú večne.

© 2023 tehotenskefotenie.sk Na fotografie sa vzťahuje autorský zákon. Všetky práva vyhradené. WEB spravuje Moni Kucharová